Meniu Uždaryti

Grupės

1 grupė „Pagrandukas“

Jaunesniojo amžiaus grupė
Jurgita Kaveckienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vaida Zubavičienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Stasė Putnienė – mokytojo padėjėja
Arida Jakobsevičiūtė – mokytojo padėjėja
2 grupė „Žirniukai“

Ankstyvojo amžiaus grupė
Elena Brigadierienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Sandra Striuogienė –  ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Orana Stankūnaitė – mokytojo padėjėja

3 grupė „Žiogelis“

Ankstyvojo amžiaus grupė
Nijolė Budrienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Gražina Vėtienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Rasa Motiejaitienė – mokytojo padėjėja

4 grupė (sporto salė)

Fizinis ugdymas

5 grupė „Drugeliai“

Vyresniojo amžiaus grupė
Gintarė Vaitekūnienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Violeta Sabaliauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Deimantė Valiukienė – mokytojo padėjėja
6 grupė „Ančiukai“

Vyresniojo amžiaus grupė
Indra Žukauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Sandra Striuogienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Elena Jokštienė – mokytojo padėjėja
7 grupė „Ramunė“

Priešmokyklinio amžiaus grupė
Nijolė Pakėnė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Laura Pociūtė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Lina Janušienė – mokytojo padėjėja
Violeta Ivanauskienė – mokytojo padėjėja

8 grupė „Boružėlė“

Viduriniojo amžiaus grupė
Loreta Dovydaitienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Sondra Kundrotienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Silva Taunienė – mokytojo padėjėja

9 grupė „Pelėdžiukai“

Priešmokyklinio amžiaus grupė
Daiva Katiliavaitė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Vaida Zubavičienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Raimonda Pinčiauskienė – mokytojo padėjėja
Audronė Stankutė – mokytojo padėjėja

10 grupė „Nykštukai“

Priešmokyklinio amžiaus grupė
Dalia Malinauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Rima Kukšienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Bangutė Monkevičienė – mokytojo padėjėja

11 grupė „Kiškučiai“

Jaunesniojo amžiaus grupė
Nijolė Kymantienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Laura Pociūtė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Dorina Varašilkienė – mokytojo padėjėja
12 grupė „Bitutė“

Viduriniojo amžiaus grupė
Elona Bernotaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Gražina Vėtienė – ikimokyklinio ugdymo mokytojaDaiva Šimulionienė – mokytojo padėjėja

Bariūnų skyrius
Mišraus amžiaus grupė
Regina Jakienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Sondra Kundrotienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Sigita Maižiuvienė – mokytojo padėjėja
Skip to content