Meniu Uždaryti

Violončelės garsais suskamba adventas

Visą gruodžio mėnesį besitęsiantis Adventas – laukimo metas, kai laukiame pačios gražiausios šventės – šv. Kalėdų. Svarbu, kad didžiosios metų šventės laukimo prasmę pamažu pratintųsi suprasti ir vaikai, todėl meninio ugdymo mokytojos Gitana (Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ ir Ingrida (Joniškio vaikų darželis „Vyturėlis“) vedė atvirą veiklą „Violončelės garsais suskamba adventas“. Į salę susirinkę priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai prisiminė, kas yra Adventas, kokia jo prasmė, dainavo dainas, pritardami melodiniais ir perkusiniais instrumentais, šoko šokį ir drauge tiesė gerumo kelius.

Svarbus atviros veiklos akcentas – kūrybiškai, per patyriminę veiklą supažindinti su styginiu, griežiamuoju muzikos instrumentu – violončele. Mokytoja Ingrida kūrybiškai pristatė muzikos instrumento sandarą, skambėjimo galimybes.

Atvira veikla, kurią stebėjo Joniškio miesto pedagogai baigėsi bendra ugdytinių atliekama advento ir Kalėdų metų daina „Kam tavo, vilkeli?“, kurios skambesy tilpo ir gerumas, ir meilė, ir vaikiškas džiaugsmas, primenantis, kad didžioji metų šventė jau visai arti.

 

Skip to content