Meniu Uždaryti

Varpeliais skambančios Kalėdos

Kalėdų laikotarpis  – stebuklingas metas, pilnas šilumos, džiaugsmo ir šviesos. Visi laukiame šios  šventės dėl jos suteikiamos magiškos, ypatingos atmosferos, galimybės šiltai praleisti laiką su artimais ir brangiais mums žmonėmis.

„Varpeliais skambančios Kalėdos“ – taip pavadinta šventė gruodžio 6 dieną vyko „Saulutės“ darželyje. Į  šventę susirinkusios darželio bendruomenės neišgąsdino net staiga stipriau spustelėjęs šaltukas: kieme visi žiūrėjo filmą, klausėsi  kalėdinės pasakos, kurią Senelė skaitė Nykštukams, linksminosi su Kiškiuku ir Kiškiene. Šventę papuošė ir mažųjų solistų atliekama dainelė bei trankus šokėjų pasirodymas.  Galiausiai darželio kieme visomis spalvomis suspindo nuostabi, tėvelių ir vaikučių gamintais žaisliukais papuošta eglutė. Tiesa, ją įžiebti pavyko ne iš karto: prireikė net kelis kartus visiems pakartoti stebuklingąjį burtažodį 😊

Vėliau šventė persikėlė į darželio vidaus erdves: koridoriuje šventės dalyvių ir svečių laukė mamyčių ir darbuotojų kepti pyragai, virėjos visus norinčius vaišino kakava bei kvapnia darželio kieme užaugintų žolelių arbata.  Visi drauge – vaikučiai, jų artimieji, darželio darbuotojai –  įsikūrė papuoštose salėse, bibliotekėlėje: ne tik pyragų ir arbatos paskanauti, bet ir jaukiai pasišnekučiuoti, pabendrauti.

Sakoma, kad Kalėdų laikotarpis yra stebuklų metas, kada kiekvienas – ir suaugusieji, ir mažyliai – laukia to stebuklo. Bet ar susimąstome, kad mes patys galime sukurti tą stebuklą? Leisti šventei tapti ne tik metu, praleistu su artimaisiais, bet ir proga parodyti užuojautą, meilę, gailestingumą savo artimui, paremti stokojančius?

„Saulutės“ bendruomenė jau antri metai susitelkia kilniam tikslui: eglutės įžiebimo šventės metu aukoja pinigus stokojančioms šeimoms ir jose augantiems vaikučiams paremti. O gal labiau tiktų pasakyti – dalinasi atjauta ir gerumu, viltimi, kad Kalėdos ateis  į kiekvienus namus.

Šiemet buvo surinkta 645 €, kurie padės įgyvendinti kuklias  dviejų mūsų rajone gyvenančių šeimų svajones.

Tegul šios šventės būna  išties ypatingos. Tegul  Kalėdos žibės nauju, neįprastu švytėjimu. Visiems – ir besidalinantiems, ir priimantiems.

Skip to content