Meniu Uždaryti

Tarptautinis festivalis-konkursas „Rasos lašeliai“

Vasario 16 d. vyko tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis-konkursas „Rasos lašeliai“, kuriame pasirodė atlikėjai iš Lietuvos, Lenkijos ir Anglijos. Festivalyje-konkurse dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio solistė Gerda Rudaminaitė, lankanti grupę „Kiškučiai“ (mokytoja Gražina Pamparienė).

Jau penkiolikmetį vykstantis festivalis-konkursas „Rasos lašeliai“ prasmingai papildo Lietuvos kultūrinį gyvenimą ir yra vienas žinomiausių vaikų ir jaunimo muzikinių projektų šalyje.

Šį kartą renginys vyko virtualiai. Atlikėjų pasirodymus vertino komisija. Tai – operos dainininkas Egidijus Bavikinas; tarptautinį operos solistės statusą pelniusi Monika Falcon; aktorė ir dainininkė Neringa Nekrašiūtė; dainų autorius, atlikėjas, net kelių populiarių šalyje grupių įkūrėjas ir prodiuseris Karolis Šliažas.

Visi atlikėjai varžėsi savo amžiaus grupėse. Konkursui pasibaigus sulaukta rezultatų, kurie mūsų mažajai solistei Gerdai Rudaminaitei buvo džiuginantys. Mergaitė tapo pirmosios vietos nugalėtoja ir apdovanota diplomu bei taure.

Skip to content