Meniu Uždaryti

Sudie, darželi!

Darželio pabaiga – ypatingas etapas mažųjų gyvenime, žymintis svarbų žingsnį į naują pasaulį.

Gegužės 28-ąją gausus būrys tėvelių, senelių, broliukų ir sesučių susirinko į svarbiausią priešmokyklinukų šventę – išleistuves. Darželio salėje skambėjo dainelės, eilėraščiai, šilti atsisveikinimo žodžiai bei mokytojų palinkėjimai.

Nuoširdžius sveikinimo žodžius visai bendruomenei skyrė darželio direktorė. Ji palinkėjo vaikams sėkmės tolimesniame mokymosi kelyje, o kiekvieną priešmokyklinuką darželio baigimo proga apdovanojo diplomu bei atminimo dovanėle.

Šventėje skambėjo ne tik dainos, bet ir aidėjo nuoširdus vaikučių juokas, sukosi spalvoti kamuoliukai, plazdėjo lengvos skarelės, kūrusios ypatingą šventinę nuotaiką. Meninio ugdymo mokytoja taip pat padėkojo ugdytinėms Atėnei ir Patricijai už kūrybiškumą, meilę muzikai bei aktyvų dalyvavimą dainavimo studijos „Gamos garsai“ veikloje.

Su darželiu atsisveikino 18 „Nykštukų“ grupės vaikučių ir dvi „Pelėdžiukų“ grupės mergaitės.

Šventės pabaigoje vaikai kartu su tėveliais darželio kiemelyje pasodino sakurą ir pažadėjo kasmet aplankyti bei stebėti, kaip auga jų medelis.

Po iškilmių vaikučiai kartu su tėveliais šventę tęsė žaidimų kambaryje.

Linkime būsimiems pirmokėliams įspūdingos, džiaugsmo, atradimų ir nuotykių kupinos vasaros bei sėkmingo skrydžio į mokslo pasaulį!

 

 

 

 

Skip to content