Meniu Uždaryti

Šeimos diena su „Saulute“

Gegužės 19 dieną Joniškio vaikų lopšelyje-darželyje vyko tradicinė šventė „Šeimos diena su Saulute“, subūrusi vaikus, tėvus, darbuotojus ir visą bendruomenę pabūti kartu bei pasidžiaugti vieni kitais.

Šventė prasidėjo simboliniu juostelės perkirpimu ir naujos amfiteatro erdvės atidarymu. Pirmieji joje pasirodė „Kiškučių“ grupės vaikai, padovanoję spalvingą šokį. Taip pat buvo padėkota tėveliams už bendradarbiavimą, pagalbą ir aktyvų įsitraukimą į „Saulutės“ gyvenimą bei grupių veiklas.

Po išsakytų padėkos žodžių ir įteiktų padėkų prasidėjo tikros linksmybės. Šventės dalyviai „persikėlė“ į klouno Lulu mokyklą, kur mokėsi burbuluzikos, klouno kultūros, strakaliografijos ir kitų smagių dalykų. Kol mažieji linksmai leido laiką, suaugusieji ruošė pikniką su keptomis dešrelėmis, spragintais kukurūzais ir ant žarijų keptais zefyriukais.

Visos šventės metu vaikų laukė veidukų piešimo dirbtuvėlės, žiūronų gamyba, atiduotuvė–mainytuvė, kvietusi dalintis, mainytis ir pratęsti daiktų gyvenimą, bei kitos smagios veiklos.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo ir bendrystės stiprinimo.

Skip to content