Meniu Uždaryti

Šeimos diena su „Saulute“

Šiltą gegužės 11 dienos popietę, visus vaikučius ir tėvelius, didelius ir mažus sukvietėme į jau tradicija  tampančia šventę – „Šeimos diena su „Saulute““. Rodos, pati saulutė džiaugėsi, kvietė ir sulydėjo į darželio kiemą daugiau nei du šimtus dalyvių.

Šventės dalyvius pasveikino meninio ugdymo mokytoja Gitana su solistėmis: Adrija ir Abigaile bei dainavimo studijos „Gamos garsai“ dainorėlėmis.  „Bitutės“ grupės ugdytiniai pakvietė visus į ratelius šokiui „Graži mūsų šeimynėlė“.  Besisukant šeimų rateliams, direktorė pasidžiaugė gausiai susirinkusia mūsų darželio šeimyna, padėkojo už bendrystę, pagalbą ir pakvietė visus smagiai pasibūti. Vaikai galėjo pasipuošti „Veidelių tapybos“ stotelėje, už kurią dėkojame Joniškio atviro jaunimo centro merginoms, tėveliai – susipažinti su būrelių veiklomis. „Šokių“ stotelėje pasirodė Joniškio sporto centro trenerės Dovilės gimnastikos ir meno mokyklos mokytojos Vilmos šokėjos. „Krepšinio“ stotelėje sporto centro treneris Žydrūnas mokė krepšinio elementų. „Dailės“ stotelėje meno mokyklos mokytojos Ligitos padedamos šeimos kūrė  rankyčių juostą, kurią pristatė tarptautiniame kūrybiniame plenere „Piešiu meilės juostą Tau 2023“. „Sporto“ stotelėje su sveikatos biuro specialiste Ieva paminėjo „Aktyvios mokyklos“ trisdešimtmetį.

Šventę vainikavo SVEIKATIADOS iššūkis „Gamink su sveikatiada“,  kurio metu gaminti ir pristatyti trys patiekalai: pusryčių varškės užtepėlė, daržovių salotos, sveikuoliškas desertas. Bendrystę sustiprino piknikas su  ant laužo keptomis dešrelėmis.

Skip to content