Meniu Uždaryti

Klaipėdoje susitiko „Saulutės“

Gegužės 15 d. vyko penkioliktasis ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą vykdančių, „Saulutės“ vardą turinčių įstaigų susitikimas, kuriame dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio atstovės. Šiais metais renginys vyko Klaipėdos „Saulutės“ mokykloje-darželyje.

Susitikimo organizatoriai sukvietė visas „Saulutes“ į forumą „Saulučių sambūris“. Dalyvėms buvo pristatyta Klaipėdos „Saulutės“ mokykla-darželis, surengta ekskursija po įstaigą. Taip pat pristatyta respublikinė 1–4 klasių, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus įvairių gebėjimų vaikų kūrybinių darbų paroda „Draugystė po viena saule“, dalyviams įteiktos padėkos.

Klaipėdos „Saulutė“ užbaigė susitikimų ratą, o šių susitikimų simbolis – lėlytė Saulytė – sugrįžo pas šios gražios idėjos sumanytojus, Pakruojo vaikų lopšelį-darželį „Saulutė“, kurio atstovės pažadėjo kitais metais vėl pakviesti visas „Saulutes“ susitikti savo įstaigoje.

Po jaukaus ir prasmingo laiko mokykloje-darželyje susitikimas užbaigtas ekskursija „Paragauk Klaipėdos“.

Skip to content