Meniu Uždaryti

Projekto dalyvių susitikimas Latvijoje

Gegužės 29–31 dienomis mokytojai iš Kohtla-Jarve vaikų darželio  „Tareke“ (Estija), Elėjos vaikų darželio „Kamenite” (Latvija) ir Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė” (Lietuva) tęsė Nordplus Junior projekto ‘Green Learning Opportunities in the Early Childhood’ („Žaliojo mokymo(si) galimybės ankstyvojoje vaikystėje“) veiklas Latvijoje. Mokytojai gilino savo kompetencijas apie žaliųjų erdvių kūrimą bei natūralių gamtinių išteklių panaudojimą ugdymo procese.

Pirmąją dieną susitikę projekto dalyviai ir aptarę veiklos planą, apsilankė Rundalės pilyje ir sode, susipažino su augmenijos įvairove. Visus svetingai priėmė ir supažindino su darželio vidaus bei lauko erdvėmis Bauskės darželio „Pasaulite” direktorė.

Antrąją dieną mokytojai lankėsi atnaujintame Kemerių Nacionaliniame parke ir gėrėjosi želdinių raštais ir spalvų įvairove. Didžiajame Kemerių tyrely komandos susipažino su aukštapelke, diskutuota kokią įtaką vaikų ugdymui turi natūrali gamta.

Trečiąją dieną Elėjos darželyje „Kamenite” vyko užsiėmimai lauke: mokytojos dalijosi savo patirtimi ir pravedė praktinius užsiėmimus kaip kūrybiškai panaudoti gamtinę medžiagą bei antrines žaliavas ugdymo procese, atliko aktyvias sportines užduotis, apžiūrėjo atsinaujinusias darželio lauko erdves.

#Nordplus Junior

Skip to content