Meniu Uždaryti

Programos Nordplus 2022 parengiamasis vizitas Lihula, Estijoje.

Gruodžio 6–9 d. direktorė Rita ir logopedė Vaida dalyvavo programos Nordplus 2022 parengiamajame vizite Lihula, Estijoje.

Pagrindinis parengiamojo vizito tikslas – susitikti su partneriais iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos ir Grenlandijos aptarti būsimo bendro projekto detales, parengti būsimo projekto planą, siekiant pateikti paraišką Nr. NPJR-2022-PV/10003 ‘Inclusion or Exclusion’ (Įtraukusis ugdymas ar atskirtis) iki programos galutinio paraiškų teikimo termino.

Susitikimo metu dalyviai pristatė savo šalies įgyvendinimo politiką įtraukiojo ugdymo srityje valstybės, savivaldybių ir įstaigų lygmeniu. Buvo išskirti kiekvienos šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių įtraukties panašumai ir skirtumai bei aptarta projekto rengimo paraiška: terminai, dalyvių skaičius, mokytojų mobilumo veiklos.

Vizito metu taip pat aplankytas Lihulos vaikų darželis, susipažinta su Estijos švietimo sistema, domėtasi ugdymosi aplinkų pritaikymu.

Būsimas projektas padės lengviau įgyvendinti 2024 m. įtraukiojo ugdymo iššūkius, dalijantis patirtimi tarptautiniuose susitikimuose bei mokantis iš kitų šalių kolegų.

#Nordplus #Nordplusjunior

Skip to content