Meniu Uždaryti

Mažųjų krepšininkų turnyre nugalėjo draugystė

Joniškio rajono ikimokyklinių įstaigų sporto varžybos – krepšinio 3×3 turnyras – vyko Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje. Čia netrūko azarto, gerų emocijų ir aktyvaus sportinio nusiteikimo.

Joniškio vaikų lopšeliui-darželiui „Saulutė“ atstovavo dvi komandos iš „Kiškučių“ ir „Nykštukų“ grupių. Mažieji sportininkai demonstravo komandinę dvasią, atkaklumą ir džiaugsmą žaisdami kartu.

Svarbiausia šiose varžybose buvo ne tik pelnyti taškai ar galutiniai rezultatai, bet ir bendrystė, smagiai praleistas laikas bei sporto džiaugsmas. Šį kartą, kaip ir dera, nugalėjo draugystė!

Skip to content