Meniu Uždaryti

Mato Slančiausko premija – mokytojai Gražinai Pamparienei

„Priimdami pasaulį, turime suvokti, kad galime ir turime ne tik imti, bet ir dalintis tuo, ką išsaugojome, kas sudaro mūsų identitetą. Todėl etnokultūra negali būti kažkokia paradinė, reklaminė, prisimenama tik kelis kartus per metus. Etnokultūra yra apmąstymas, suvoktas gyvenimo būdas ir nuolatinis žiūrėjimas į aplinką, gamtą, išsiugdytas gebėjimas kūrybiškai priimti tautos gyvenimą, neišduodant savęs ir nekeliaklupsčiaujant prieš pasaulį“ (V. Rudavičienė)

Birželio 17 d. Mato Slančiausko premija įteikta mokytojai Gražinai Pamparienei. Mokytoja – etnokultūros puoselėtoja, ilgametė Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ meninio ugdymo mokytoja.

Gražina kryptingai organizuodavo muzikinę veiklą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, puoselėdama lietuvių liaudies, Joniškio krašto papročius ir tradicijas, ugdytinius mokydavo lietuvių liaudies dainų, groti joniškietiškomis kanklėmis, folkloriniu būgneliu.

Mokytojos parengti ugdytiniai ne kartą yra tapę rajoninių, regioninių, respublikinių, tarptautinių konkursų, festivalių laureatais ir diplomantais.

Gražina yra išleidusi 11 savo kūrybos knygelių, skirtų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meniniam ugdymui.

Didžiuojamės Mokytoja Gražina bei džiaugiamės puikiu veiklos įvertinimu!

 

 

 

Skip to content