Gegužės 27 d. lopšelyje-darželyje vyko seminaras „Ugdymo įstaigos darbuotojo psichologinio atsparumo bei motyvacijos stiprinimas: nuo atidumo sau iki pasirūpinimo kitais“. Tai kvalifikacijos tobulinimo programos „Komandinis darbas ir lyderystė kurianti emociškai palankią darbo aplinką“ V modulis. Seminarą vedė psichologė, edukologė, kvalifikacijos tobulinimo programų rengėja ir ekspertė Asta Blandė.
Seminaro metu vyko aktyvūs pokalbiai, praktiniai užsiėmimai grupelėse, refleksijos bei įvairios savęs pažinimo veiklos. Dalyviai aptarė emocinės gerovės, bendradarbiavimo ir motyvacijos palaikymo būdus.
Lektorė akcentavo, kad darbuotojo emocinė savijauta ir vidinė motyvacija yra svarbi sąlyga kuriant saugią ir pagarbią ugdymo aplinką. Seminaras paskatino dalyvius sustoti, įsiklausyti į save, įvertinti savo stiprybes bei prisiminti, kaip svarbu rūpintis ne tik kitais, bet ir savimi.



