Gegužės 12 d. „Kiškučių“ grupės vaikai apsilankė Joniškio rajono policijos komisariate, kur iš arčiau susipažino su policijos pareigūnų darbu.
Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip dirba policijos pareigūnai, sužinojo apie jų kasdienes užduotis, uždavė rūpimus klausimus ir išgirdo daug naudingos informacijos apie saugų bei atsakingą elgesį.
Ši išvyka vaikams paliko daug įspūdžių, suteikė naujų žinių ir dar labiau sustiprino supratimą apie saugumo svarbą.








