Meniu Uždaryti

Jubiliejinis koncertas

Daugybė įvairiausių renginių šiais metais buvo skirta „Saulutės“ lopšelio-darželio 50-tajam jubiliejui paminėti: gimtadienio piknikas „Šeimos diena su Saulute“,  respublikinis velykinis Zuikių bėgimas, senjorų-buvusių įstaigos darbuotojų popietė, tikrosios gimimo dienos šventė su didžiuliu tortu ir kalnais sausainių… O kur dar įvairios parodos, išvykos, ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, veiklos netradicinėse aplinkose?

Bet turbūt skambiausias, spalvingiausias, masiškiausias, daugiausia dėmesio sulaukęs, šiltų emocijų sukėlęs ir visą renginių ciklą vainikavęs buvo „Saulutės“ ugdytinių koncertas, kuris gegužės 27 dieną nuaidėjo Joniškio kultūros centre.

Tądien kultūros centre susirinko ne tik mažieji dainorėliai ir šokėjai, bet ir didžiulis būrys žiūrovų: tėveliai, broliai, sesės, seneliai ir net proseneliai. O kaip gi kitaip? Juk mažiesiems artistams ir palaikymo, ir padrąsinimo reikia: daugelis iš jų pirmą kartą gyvenime išėjo į sceną. Vieni žiūrovai šypsojosi, kiti garsiai plojo, o buvo ir tokių, kurie susijaudinę ir susigraudinę net ašarą nubraukė.

Dėmesį į savo vaikučius sutelkę, gal ne visi ir koncertą atidžiai žiūrėjo, ne viską pamatė. O jei ir viską – juk būna dalykų, kuriuos norisi prisiminti vėl ir vėl…

Todėl kviečiame pasižiūrėti koncerto įrašą ir dar kartą pasidžiaugti visų mūsų – vaikučių, tėvelių (tai jų nuopelnas, kad jie vaikučius išpuošė taip, jog scena, atrodo, spalvingiausiais pavasario žiedais pražydo), visų lopšelio-darželio darbuotojų – pasiektu rezultatu.

Ačiū visiems, kurie kartu su mumis šventėte mūsų gimtadienį. Ačiū už dovanas, linkėjimus, pagalbą, geranoriškumą ir buvimą kartu. Ilgiausių metų mums visiems!

 

Skip to content