Meniu Uždaryti

Įrengta sodo ir daržo erdvė

Gegužės 7 dienos ankstyvą šeštadienio rytą darželio teritorijoje neįprastas šurmulys-vaikų klegesį pakeitė vyriški balsai, statybos ir remonto garsai. Vyko šeštadieninė talka. Tai „Ramunės“, „Boružėlės“ ir „Pelėdžiuko“ grupių tėvelių atsakas į prašymą – padėti įrengti sodo ir daržo erdvę, kur vaikučiai galėtų praleisti daugiau laiko lauke: sodinti, prižiūrėti augalus, žaisti, tyrinėti.

Atidėję savo darbus, grupė tėvelių išvalė ,,apleistą‘‘ erdvę, sulygino žemes, supylė kalnelį moliūgams, papylė skaldelės, pastatė  stilizuotus vartelius, tuščius žemės plotus apsėjo žolyte.

Esame labai dėkingos, kad tėveliai prisidėjo ne tik savo darbu, bet ir pasirūpino visomis trūkstamomis medžiagomis. Dar keletas akcentų: staliukai, suoliukai, tvoros dekoracijos, gėlių vazonai… – ir nauja lauko erdvė taps patrauklia ir funkcionalia vaikų patyriminei veiklai.

Nuoširdus ačiū šiems talkininkams: Arūnui Bertašiui, Gitui Smirnovui, Donatui Paulavičiui, Artūrui Pališkevičiui, Mantui Švendriui, Modestui Musejukui, Andriui Gurskiui!

„Ramunės“, „Boružėlės“, „Pelėdžiuko“ ir „Pagranduko“ grupių mokytojos

Skip to content