Gerbiami Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytinių tėveliai, globėjai, labai prašome skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio ugdymo aplinkos turtinimui ir gerinimui. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų paramą! 
           Paramos rekvizitai: Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“, įstaigos kodas - 190550151

Aktualūs pakeitimai: Keičiasi prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms pateikimo tvarka. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per EDS. Jau dabar labai svarbu, kad popierinius prašymus teikiantys gyventojai išbandytų e. būdą ir įgustų teikti prašymus per EDS.
        Pasikeitė procentinės paramai skiriamos pajamų mokesčio dalys – nuo 2020 m. paramos gavėjams, tarp jų ir darželiams, mokykloms, bus galima skirti iki 1,2% pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2%), politinėms partijoms - iki 0,6% GPM (anksčiau buvo 1%), profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6% GPM (anksčiau buvo 1%).

Skirti paramą galite šiais būdais: Prašymą (FR0512 forma) užpildyti elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą https://deklaravimas.vmi.lt, toliau − EDS. Prisijungus prie EDS (prisijungti galima per elektroninę bankininkystę, su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu), dokumentus galima užpildyti tiesiogiai portale.

Į formos laukelį E2, kur reikia nurodyti identifikacinį paramos gavėjo numerį, įrašykite 190550151. Tai yra Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, kaip paramos gavėjo, kodas. Laukelyje E4, kur nurodomas skiriamos paramos dydis procentais, galite įrašyti skaičių 1,2%.

Viską užpildžius, spauskite mygtuką „Užbaigti pildymą“. Tiesioginio dokumentų užpildymo metu vartotojams nurodomos užpildymo klaidos. Toks būdas padeda užtikrinti, kad prašymai bus užpildyti teisingai, o skirta mokesčio dalis bus laiku pervesta gavėjams. Prašymą galima pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos). Parsisiųsti galite iš App Store arba Google play. Užpildžius popierinį prašymą (siunčiama paštu ar įteikiama tiesiogiai mokesčių administratoriui).