Sniego žygis                  

         Saulėtą žiemos dieną „Bitučių“, „Kiškučių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai,  lydimi mokytojų ir padėjėjų, keliavo į sniego dienai skirtą žygį. Jo metu surastos 39 snaigės, rasti paslėpti lobiai-prizai, įveikti daugiau nei 4 km! 

Padėka

2022-01-19. Atnaujinti algoritmai izoliacijos trukmei

Interaktyvūs užsiėmimai su „iDance“


        Mūsų darželyje vyko interaktyvūs užsiėmimai su modernia ir inovatyvia ,,iDance" kompiuterine programa. Ši sistema yra naudojama fizinio aktyvumo skatinimui. Ji didina ne tik energijos sunaudojimą, bet ir koordinaciją, dėmesingumą, koncentraciją, motyvuoja siekti tikslo. Vaikams labai patiko išbandyti „iDance“ šokių sistemą, ši veikla sukėlė daug gerų emocijų.
        Už galimybę naudotis interaktyvia, fizinį aktyvumą skatinančia sistema dėkojame Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir jo specialistei Ievai Karbauskienei

Sniego žygio iššūkis

            Kad ir be sniego, bet su puikiomis emocijomis įveikėme Sniego žygio iššūkį. Ačiū dalyvavusiems ir praleidusiems sekmadienio rytmetį aktyviai.


Laisvės gynėjams atminti – visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“   

Dalyvavome Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ pirmajame etape

Sausio 10 d. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ pirmasis etapas. Mūsų darželiui atstovavo solistė Gerda Rudaminaitė ir jai pritarianti kanklėmis Saulė Kazlauskaitė (mokytoja Gražina Pamparienė, akompaniatorius Modestas Jukna). 

„Nušvito langas žiemos karpiniais“

       Tęsdamos tradiciją – šventiniu laikotarpiu puošti karpiniais darželio langus – įvaizdžio grupė (mokytojos: Indra Žukauskienė, Laura Pociūtė, Dalia Malinauskienė, Rima Kukšienė, Elona Bernotaitė, Sandra Striuogienė, Daiva Katiliavaitė, Sondra Kundrotienė, Vaida Zubavičienė, padėjėjos: Bangutė Monkevičienė, Silva Taunienė) įsijungė į Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinės mokyklos organizuojamą respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų kūrybinių darbų projektą „Nušvito langas žiemos karpiniais“. Kūrybiniai darbai-karpiniai buvo kuriami panaudojant baltą popierių ir atliepiantys languose šventišką žiemos dvasią. Visi šio projekto dalyviai apdovanoti padėkomis. 

Atsisveikinimo su Kalėdų eglute rytmetis

        Kaip ir kiekvienais metais Kalėdinių švenčių laikotarpį užbaigia Trijų Karalių šventė. Trijų karalių linkėjimus mums perdavė nykštukai. Jie atnešė ir Kalėdų senelio laiškus  su žinia, kad jau baigiasi Kalėdinis laikotarpis, kad jau laikas nupuošti žaliaskares eglutes.   Vaikučiai  nuoširdžiai tarė eglutėms padėkos žodžius, atsisveikino iki kitų metų, o kad joms nebūtų liūdna iškeliauti, vaikai padovanojo linksmų dainelių, nuoširdžių palinkėjimų.

 

 

          Lopšelis-darželis „Saulutė“ naujuosius metus pasitinka turėdamas naują vadovą. 2022 m. sausio 1 d. Joniškio rajono mero potvarkiu darželio direktore tapo Rita Šilinienė, iki šiol vadovavusi Kriukų pagrindinei mokyklai. Lopšelio-darželio „Saulutė“ bendruomenė sveikina ir linki sėkmės!