Meniu Uždaryti

eTwinning projektas ‘Colourful autumn’

Spalio–lapkričio mėn. logopedė Vaida Labanauskienė vykdė eTwinning projektą ‘Colourful autumn’. Tai bendras projektas su Lenkijos darželio Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej ugdytiniais (5-6 m.) bei mokytoja Beata Bazan-Łabudzka.  Šis projektas – eTwinning kontaktinio seminaro vykusio birželio mėn. Valmieroje (Latvija) baigiamasis darbas.

Projekte dalyvavo „Drugelių“ grupės vaikai.

Jie  susipažino su projekto veikėju Linksmuoju moliūgu, su draugais iš Lenkijos darželio išbandė patyriminio ugdymosi galimybes. Panaudodami rudens gėrybes  meninei ugdomajai veiklai, mažieji tyrinėtojai aplikavo, kūrė, ieškojo. Vaikus aktyviai veiklai nuteikė užduotys apie medžius, kurios buvo parengtos ir pristatytos QR kodų pagalba. Daug įspūdžių paliko moliūgų savaitė:  visi surinkti į vieną vietą, o tada pasverti, palyginti ir išmatuoti.

Dar vienas bendras darbas – vėlyvo rudens orų stebėjimas. Vaikai tyrinėjo, žaidė ir išbandė naujus dalykus. Stebėdami orą lauke, susipažino su naujomis sąvokomis,  išmėgino   judrias veiklas bei mokėsi dainos apie rudenį.

Lapkričio pabaigoje įvyko baigiamasis susitikimas eTwinning platformos TwinSpace erdvėje.

Susitikimo metu vaikai  bendravo net keliomis kalbomis – pasisveikino lenkiškai  ir angliškai prisistatė draugams iš Wysoka Glogowski darželio. Mažieji projekto dalyviai domėjosi vieni kitais, siuntė muzikinius pasirodymus, na o atsisveikinimui  nusiuntė draugams šypsenas.

Projektas padovanojo naujų potyrių, gerų emocijų, bendrystės jausmą bei suvokimą, jog ugdomoji veikla gali būti kitokia – paremta tyrinėjimu,  įdomi ir įtraukianti.

Ačiū mokytojoms Gintarei Vaitekūnienei ir Violetai Sabaliauskienei už pagalbą įgyvendinant projekto idėjas.

#eTwinning

 

Skip to content