Meniu Uždaryti

„eTwinning“ konferencija

Vasaros pabaigoje Joniškio vaikų lopšelio-darželio logopedei Vaidai Labanauskienei tapus nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2023” vienos iš kategorijų laimėtoja, buvo įteiktas Švietimo mainų paramos fondo įsteigtas nacionalinis prizas.

Pedagogei buvo pasiūlyta dalyvauti kasmetinėje tarptautinėje „eTwinning“ konferencijoje, kuri vyko spalio 19-21 d. nuotoliniu būdu. Tai puiki galimybė praplėsti žinias, sužinoti apie geriausius „eTwinning“ projektus bei atrasti bendraminčių.

O šiandien prizas pasiekė ir „Drugelių“ grupės vaikus. Ugdytiniams vyko teminis užsiėmimas “Inovacijos ir švietimas – būkite kūrybingi su „eTwinning“ 2023”.

Šis užsiėmimas buvo organizuotas pagal programos „eTwinning“ 2023 metų temą ir suteikė puikią galimybę vaikams plėtoti naujus įgūdžius bei tyrinėti inovacijas švietime.

Vyko aktyvios patyriminės veiklos, naudojant neformaliojo ugdymo metodus/praktikas, kurias vedė profesionali edukatorė Indrė Neimantė. Tai buvo  puiki galimybė  vaikams įgyti naujų gebėjimų!

#eTwinning

Skip to content