Meniu Uždaryti

eTwining projektų įvertinimas

Kaip jau buvo skelbta pavasarį, praėjusiais mokslo metais „Ramunės“ grupės ugdytiniai su mokytoja Nijole Pakėne dalyvavo net dviejuose tarptautiniuose eTwinning projektuose.
Pirmasis projektas – „A small seed can change the whole world!!!“ startavo rugsėjo pabaigoje ir tęsėsi beveik visus mokslo metus – iki gegužės 1-osios. Projekto metu ugdytiniai susipažino su kviečiais ir jų produktais. Jie sužinojo apie duonos istoriją bėgant metams ir kiekvienoje projekte dalyvaujančioje šalyje egzistuojančias duonos rūšis. Projekte dalyvavo vaikai ir pedagogai iš Turkijos, Graikijos, Rumunijos, Vengrijos, Jordanijos. „Ramunės“ vaikai buvo vieninteliai projekto dalyviai iš Lietuvos.
Antrasis projektas, kuriame dalyvauta drauge su partneriais iš Lenkijos, Rumunijos, Turkijos, Lietuvos, vyko kovo – balandžio mėnesiais.
Šiuo projektu buvo siekiama ugdyti vaikų aplinkosauginį sąmoningumą, mokyti juos tausoti aplinką ir gamtą, skatinti tyrinėjimo ir smalsumo jausmą, originalumą ir kūrybiškumą, formuoti vaikų įgūdžius, susijusius su gamtos problemų nustatymu, tyrinėjimu ir sprendimu.
Ir štai – vasaros pabaigoje mus pasiekė džiugi žinia: abu projektai sėkmingai praėjo Nacionalinės paramos tarnybos vertinimą ir jiems suteikti Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai. Šie ženkleliai suteikiami mokytojams ir mokiniams, vykdantiems puikius virtualaus bendradarbiavimo projektus „eTwinning“. Jie pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.
Įstaigos vadovė Rita Šilinienė ir mokytoja Nijolė Pakėnė buvo pakviestos į kasmetinius Nacionalinius programos „eTwinning“ apdovanojimus, kurie vyko rugpjūčio 25 d. Vilniuje viešbutyje „Radisson Blu Lietuva Hotel“. Vaikams apdovanojimai bus įteikti prasidėjus naujiems mokslo metams specialios darželyje vyksiančios ceremonijos metu.

Skip to content