Meniu Uždaryti

„Erasmus+“ teminė konferencija

2023 m. gegužės 3–5 d. Bonos mieste Vokietijoje vyko „Erasmus+“ teminė konferencija „Schools will become green and digital – and Erasmus+ supports the quality of education! – European conference on the challenges of schools in the face of climate change and  digitalization“. Konferenciją organizavo nacionalinė Vokietijos „Erasmus+“ agentūra. Renginyje dalyvavo virš 200 pedagogų bei kitų sričių specialistų iš 26 Europos šalių. Į konferenciją vyko Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ logopedė Vaida Labanauskienė.

Didėjančios klimato kaitos ir skaitmenizacijos akivaizdoje šiandienos mokyklos susiduria su iššūkiais. Šioje konferencijoje ieškota kelių kaip „Erasmus+“ gali prisidėti prie šių žinių įgijimo? Kokios sąlygos būtinos, kad mokyklose būtų sukurta optimali mokymosi atmosfera ir įtrauki aplinka? Bei kaip „Erasmus+“ projektai, įskaitant „eTwinning“, gali prisidėti prie šių tikslų įgyvendinimo?

Konferencijoje buvo pristatyti inovatyvūs skaitmeninimo ir tvaraus švietimo projektai, daugiausia dėmesio skiriant mokytojų rengimui, skaitmeninės įtraukties temai. Diskutuodami, keisdamiesi patirtimi ir padedami šios srities ekspertų, dalyviai ieškojo mokyklos veiklos tobulinimo galimybių.

 Konferencijos metu vyko šiltas, betarpiškas bendravimas su kolegomis iš kitų Europos šalių, tai suteikė galimybę rasti galimus partnerius būsimiems projektams mobilumo, bendradarbiavimo ir „eTwinning“ projektams.

Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą ir Europos ženklą.

 

 

Skip to content