Meniu Uždaryti

Erasmus+ projektų naujienos

Gegužės pabaigoje įstaigą pasiekė Nacionalinio švietimo mainų paramos fondo laiškas, informuojantis, jog mokytojos metodininkės Nijolės Pakėnės pateikta paraiška atitiko tinkamumo ir kokybės reikalavimus, todėl šiai pedagogei skirta dotacija dalyvauti „Erasmus+“ Tarptautinės bendradarbiavimo veiklos mišriame seminare „The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects“ 2023 m. birželio 6 d. (internetu) ir birželio 13–15 d. Vilniuje.

Finansinę paramą veiklos įgyvendinimui suteikė Europos Sąjunga.

Seminare dalyvavo 40 ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo sektoriaus bei profesinio ir suaugusiųjų mokymo sektoriaus pedagogų, bibliotekų, muziejų darbuotojų iš dešimties Europos sąjungos šalių, tarp jų – 11 dalyvių iš Lietuvos.

Renginio tikslas – supažindinti potencialius kandidatus su nedidelės apimties Erasmus+ programos partnerystėmis, projektų planavimo pagrindais ir įkvėpti tarptautinei partnerystei.

Seminaro metu dalyviai susipažino su Erasmus+ nedidelės apimties partnerystės projektų specifika bei įrankiais, kurių reikia, norint paversti turimą idėją projekto planu. Buvo analizuojami tokie klausimai, kaip inovatyvių produktų poreikio nustatymas, kokybės užtikrinimas, siekiant įvertinti naudą, rezultatų viešinimas. Seminaro metu dalyviai taip pat turėjo galimybę tarpusavyje aptarti savo projektų idėjas, kurti naujus tinklus ir rasti potencialius projekto partnerius.

#Erasmus+

Skip to content