Šiandien vyko paskutinė Joniškio miesto darželių sportinių žaidynių diena. Visų miesto darželių priešmokyklinukų komandos susitiko „Futboliuko“ rungtynėse. ⚽
Renginio tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir ugdyti meilę futbolui nuo pat ankstyvojo amžiaus. Puikus oras leido smagiai sportuoti gryname ore „Saulės“ pagrindinės mokyklos stadione.
Vaikai rungtyniavo energingai ir entuziastingai, demonstravo puikią komandinę dvasią, draugiškumą bei sportinį azartą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad ir šįkart nugalėjo draugystė. Visi komandų žaidėjai buvo apdovanoti atminimo medaliais.
Nuoširdžiai dėkojame Joniškio sporto centrui už puikiai suorganizuotą renginį ir vaikams padovanotas nepamirštamas emocijas! ⚽🤩









