Šiandien, gegužės 18 d., Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje šurmuliavo linksmosios estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Šiose azartiškose žaidynėse susitiko Joniškio miesto darželių auklėtiniai.
Mūsų „Saulutės“ darželį garbingai atstovavo „Kiškučių“ ir „Nykštukų“ grupių komandos. Vaikai azartiškai rungėsi, garsiai palaikė vieni kitus ir pademonstravo tikrą komandinę dvasią. Nors aikštelėje virė rimta kova, skambiausia dienos pergale tapo draugystė! 🤝🏆











