Meniu Uždaryti

Mažųjų tyrinėtojų dideli atradimai STEAM pasaulyje

Balandžio 4 d. lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko respublikinė konferencija „Mažųjų tyrinėtojų dideli atradimai STEAM pasaulyje“, skirta pristatyti naujus ugdymo metodus bei į meno pasaulį integruotus projektus, supažindinti su kūrybiškumą skatinančiomis technikomis. Renginys sulaukė didžiulio pedagogų iš visos Lietuvos dėmesio: konferencijoje dalyvavo 60 dalyvių iš Šiaulių, Joniškio, Radviliškio, Akmenės, Pakruojo ir Tauragės, kurie atstovavo 20 ugdymo įstaigų. Plenarinį pranešimą „Žaismingi ir kūrybiški IKT įrankiai ugdymo procese“ skaitė Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ socialinė pedagogė ekspertė, Šiaulių techninės kūrybos centro LEGO konstravimo mokytoja, programos „eTwinning“ ambasadorė Šiaulių regione Laura Bajoriūnė. Taip pat konferencijoje buvo pristatyti 27 žodiniai, stendiniai ir vaizdo pranešimai, pasidalinant gerąja patirtimi apie STEAM metodo taikymą ugdymo procese.
Renginio svečiai turėjo galimybę ir patys sudalyvauti STEAM veiklose: pasiskirstę į dvi grupes, vadovaujami meninio ugdymo mokytojos Gitanos Šlėnės ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ritos Mackevičienės bei papildomo ugdymo mokytojo Algimanto Budrio, gamino muzikos instrumentus.
Refleksijos metu dalyviai ir svečiai konferenciją apibūdino, kaip inovatyvią, informatyvią, suteikusią naujų idėjų ir galimybių.
Nuoširdžiai dėkojame visiems konferencijos dalyviams ir organizatoriams.

Skip to content